Po - Pá dle tel. domluvy
+420 603 178 362
info@terapiejihlava.cz

Reference

Individuální terapie, konzultace a poradenství jsou intimní záležitosti.

Možná se nám o takové zkušenosti svěří pouze nejlepší přítel nebo přítelkyně, ale určitě to není běžné téma k hovoru.

Diskrétnost i serióznost je pro tuto činnost samozřejmostí a nutností.

To je důvod, kdy recenze jsou především uváděny ve spolupráci s firmami či sportovními kluby.

Pokud se někdo rozhodne podat referenci v individuálním procesu, bude učiněno diskrétně v anonymitě. A to jen proto, že lidé kteří ještě nenašli odvahu ke konzultaci či terapii,aby odhodili strach a stud.

ČESKÝ ROZHLAS VYSOČINA

poradna - Moveterapie

rozhovor - Jsem odkojena na tenisových kurtechH.K.

Skvělá terapeutka, která ví co dělá. Díky ní jsem se zbavila bolesti kolene, které mám od dětství. Pomocí tejpů, cvičením a pozitivního myšlený. Vyzařuje z ní úžasná energie, kterou dokáže přenášet na ostatní. Moc děkuji

Já děkuji  H. K.. Bylo to skvělá spolupráce.HTK Třebíč

Aneta spolupracovala s Krajským centrem talentované mládeže Kraje Vysočina v oblasti tenisu, kde se starala o mentální přípravu hráčů ve věku 8-15 let. Většina aktivit probíhala přímo na kurtu a byla aplikována do konkrétních herních cvičení. Spolupráce s Anetou byla na profesionální úrovni a je zřejmý její osobní zájem o dané téma a její znalosti v tomto oboru byly pro hráče jednoznačným přínosem. Předností Anety je schopnost komunikovat s různými věkovými skupinami, o čemž svědčí i velmi kladná odezva ze strany hráčů. Pro většinu z nich to bylo něco nového a ihned chápali přínos těchto cvičení pro jejich hru a další nejen tenisový rozvoj. Ze strany KCTM byla s Anetou maximální spokojenost a spolupráci s ní mohu vřele doporučit.D.Č.- sportovec
Anetu jsem vyhledal kvůli mým zdravotním problémům,ale po dolečení jsme začali spolupracovat i s fyzickou a mentální přípravou přes masáže, atletickou a plaveckou přípravu i jógu. Hlavně díky zaměření se na detaily si spolupráce vážím a cítím, že jsem se posunul dopředu jak ve sportovní tak i v osobním životě.

P.H. -  12 let
Dcera s bradaviceni bojovala, s homeopatiky, chemii, vlaštovičníkem, byla 2x chirurgicky na vyříznutí a nic nepomohlo, cca 3 roky..
Po jedné hypnóze jsou bradavice pryč.


A.J. - 
Paní Hvězdovou jsem oslovila v červnu roku 2018. Po neúspěšném vysazování antidepresiv a neustupujících úzkostech. Povídaly jsme si a zkoušely různé metody  s tělem i myslí a musím říct, že kdyby mi to někdo vyprávěl jak to funguje, tak bych tomu nevěřila, ale po vlastních zkušenostech musím  říci, že je to opravdu zajímavé. Ještě musím podotknout, že v tu dobu jsem brala 1,5 prášku antidepresiv. Sezení probíhalo  přibližně  1x měsíčně. V únoru 2019 jsme je společnou silou vysadily a od té doby je neberu. Jsem moc vděčná a opravdu ráda. Můj stav se zlepšil, i když se někdy necítím úplně dobře, tak stačí pár relaxačních metod a je mi lépe. Doufám a chci vydržet bez antidepresiv. Paní Hvězdové patří velké díky. A také hlavně vím, že kdyby se stalo cokoliv, můžu se ozvat.

HTK TřebíčHC Dukla JihlavaSenior PointOA a AŠ Havlíčkův Brod

Navštivte také naše další stránky
Začínáš se svými myšlenkami, myšlenky se potom změní v činy, z činů se stanou návyky a návyky se stanou součástí tvého pravého já.
Richard Bandler – kniha (NLP pro každého)
Domluvit osobní konzultaci