Po - Pá dle tel. domluvy
+420 603 178 362
info@terapiejihlava.cz

O mně

Jsem certifikovaný terapeut metody Moveterapie a Kinesiologie, kterou jsem ve dvouletém studiu absolvovala u uznávaných českých terapeutek PhDr. Vlaďky Fischerové Katzerové a Dany Čéškové Lukášové, které terapeutické umění převzaly pod výcvikem od vyhlášených psycholožek PhDr. Tamary Cenkové a PhDr. Marie Vašutové.

Pod vedením českého hypnoterapeuta PhDr. Jiřího Zíky jsem se ráda účastnila a zdokonalila si dovednosti při ročním kurzu Ericksonovských hypnóz.

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ


Zajímám se především o komunikaci, verbální i neverbální. Vzorce chování přebíráme od svých rodičů, příbuzných a přátel, učitelů či trenérů. Postupem času zjišťujeme, že to není ,,to pravé ořechové“ a hledáme svoji vlastní cestu, vlastní postoj ke zlepšení nějaké situace či životní cesty. 

Je krásné překvapovat sám sebe. Je mojí povinností rozvíjet a hledat sama sebe, což mě naplňuje již 20 let. Poté, jako lektor, konzultant a terapeut mohu pomoci hledat vaše cesty a cíle.

Všichni jsme jedineční, specifičtí, a každý se může posunout v osobním rozvoji jenom sám, vlastní snahou, vlastním chtěním. Terapeut pro vás „pouze“ vyhledává to nejvhodnější a pomáhá vyslat vaši energii správným směrem. 

Podstatou dobré spolupráce je být na stejné vlně. Potom nás může čekat zajímavá a především úspěšná spolupráce.

Jako terapeutka se denně přesvědčuji o existenci a důležitosti propojení těla a mysli na fyzio, psycho a neurologických úrovních. Ve všech těchto rovinách se snažím klientům vysvětlit příčiny jejich stavu, aby oni sami porozuměli vlastnímu tělu a svépomocí si uměli ulevit.

Během dlouhé sportovní kariéry na vrcholové úrovni jsem se potkávala a spolupracovala se zkušenými a úspěšnými trenéry, učiteli, lékaři, fyzioterapeuty a psychoterapeuty, kteří mě celý život vzdělávali a předávali mi své zkušenosti. Vybavena těmito a mnoha dalšími poznatky, které ke mě přicházejí již 17 let praxe, pracuji s klienty pro ucelenější fyzické i psychické vědomí.

Děkuji mnohokrát za možnost poznat a komunikovat s těmito osobami, které mě utvářely a ukazovaly mi různé možnosti a přístupy k životu a k sobě samotné.

Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D., lékař, fyzioterapeut, metoda DNS 
Doc. MUDr. Aleš Podškubka PhD.
MUDr. Judita Hofhanzlová, homeopatie
MUDr. Miroslava Plchová, specialista sportovního lékařství, homeopatie
PhDr. Vladislava Fischerová, psycholog, speciální pedagogika
Dana Čéšková Lukášová, terapeut, kinesiologie, moveterapie
PhDr. Tamara Kopecká, psycholožka
PhDr. Helena Suková, psycholog, profesionální tenisová hráčka, koučka
PhDr. Jiří Zíka, psycholog, hypnoterapeut
PhDr. Renata Ráchelová, psycholog, hypnoterapeut
Andrea Smékalová, čínská medicína, lektorka jógy
Rostislav Osička, profesiolní boxer, kondiční trenér boxu,
Mgr. Zdena Málková, atletika, plavání, trenérka, koučka
Rudolf Černý, atletika, trenér, kouč
Miroslava Bendlová, profesionální tenisová hráčka, tenisová trenérka, koučka
Melanii Molitorovou Hingisovou, tenisová trenérka, koučka
Martin Fassati, profesionální hráč tenisu, tenisový trenér, kouč
Luděk Štěpánek,profesionální hráč tenisu, tenisový trenér, kouč
Jan Vodička, tenisový trenér, kouč


Velké díky také týmu rehabilitačního centra Kladruby, kde jsem strávila nějaký čas jako pacient. Věřím, že také poznatky fyziologické, psychologické i neurologické, které jsem tam zažila, mě udělaly silnějším a zároveň empatičtějším člověkem.

<a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/"><img alt="Creative Commons License" style="border-width:0" src="https://i.creativecommons.org/l/by-sa/4.0/88x31.png" /></a><br />This work is licensed under a <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/">Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License</a>.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Váš dotaz:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Navštivte také naše další stránky
Začínáš se svými myšlenkami, myšlenky se potom změní v činy, z činů se stanou návyky a návyky se stanou součástí tvého pravého já.
Richard Bandler – kniha (NLP pro každého)
Domluvit osobní konzultaci