Po - Pá dle tel. domluvy
+420 603 178 362
info@terapiejihlava.cz

O mně

Jsem certifikovaný terapeut metody Moveterapie a Kinesiologie, kterou jsem ve dvouletém studiu absolvovala u uznávaných českých terapeutek PhDr. Vlaďky Fischerové Katzerové a Dany Čéškové Lukášové, které terapeutické umění převzaly pod výcvikem od vyhlášených psycholožek PhDr. Tamary Cenkové a PhDr. Marie Vašutové.


Pod vedením českého hypnoterapeuta PhDr. Jiřího Zíky jsem se ráda účastnila a zdokonalila si dovednosti při ročním kurzu Ericksonovských hypnóz.


V současné době jsem studentkou zahraniční vysoké školy Univerzitas Humanitas Filia Pragensis, kde pod vedením profesorů  rozvíjíme psychologický vědní obor dle nejnovějších poznatků psychologie, neurologie, fyziologie, a dalších vědních disciplín pro osobní rozvoj těla, mysli i duše.
 


VÍCE O  NÁS ...

Každý z nás  jsme jedineční, specifičtí, a tudíž se může posunout v osobním rozvoji jenom sám, vlastní snahou, vlastním chtěním. Terapeut pro vás „pouze“ vyhledává to nejvhodnější a pomáhá vyslat vaši energii správným směrem. 
Podstatou dobré spolupráce je být na stejné vlně. Potom nás může čekat zajímavá a především úspěšná spolupráce.
Jako terapeutka se denně přesvědčuji o existenci a důležitosti propojení těla a mysli na fyzio, psycho a neurologických úrovních. Ve všech těchto rovinách se snažím klientům vysvětlit příčiny jejich stavu, aby oni sami porozuměli vlastnímu tělu a svépomocí si uměli ulevit.
Během dlouhé sportovní kariéry na vrcholové úrovni jsem se potkávala a spolupracovala se zkušenými a úspěšnými trenéry, učiteli, lékaři, fyzioterapeuty a psychoterapeuty, kteří mě celý život vzdělávali a předávali mi své zkušenosti. Vybavena těmito a mnoha dalšími poznatky, které ke mě přicházejí již 17 let praxe, pracuji s klienty pro ucelenější fyzické i psychické vědomí.
Děkuji mnohokrát za možnost poznat a rozvíjet své dovednosti s profesionáli ve svém oboru, kteří mě utvářeli, ukazovali  a zasvěcovali do svých celoživotních poznatků i postřehů na lidkém těle i duši.

Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D., lékař, fyzioterapeut, metoda DNS 
Doc. MUDr. Aleš Podškubka PhD.
MUDr. Judita Hofhanzlová, homeopatie
MUDr. Miroslava Plchová, specialista sportovního lékařství, homeopatie
PhDr. Vladislava Fischerová, psycholog, speciální pedagogika
Dana Čéšková Lukášová, terapeut, kinesiologie, moveterapie
PhDr. Tamara Kopecká, psycholožka
PhDr. Helena Suková, psycholog, profesionální tenisová hráčka, koučka
PhDr. Jiří Zíka, psycholog, hypnoterapeut
PhDr. Renata Ráchelová, psycholog, hypnoterapeut
Andrea Smékalová, čínská medicína, lektorka jógy
Rostislav Osička, profesiolní boxer, kondiční trenér boxu,
Mgr. Zdena Málková, atletika, plavání, trenérka, koučka
Rudolf Černý, atletika, trenér, kouč
Miroslava Bendlová, profesionální tenisová hráčka, tenisová trenérka, koučka
Melanii Molitorovou Hingisovou, tenisová trenérka, koučka
Martin Fassati, profesionální hráč tenisu, tenisový trenér, kouč
Luděk Štěpánek,profesionální hráč tenisu, tenisový trenér, kouč
Jan Vodička, tenisový trenér, kouč

Velké díky také týmu rehabilitačního centra Kladruby, kde jsem strávila nějaký čas jako pacient. Věřím, že také poznatky fyziologické, psychologické i neurologické, které jsem tam zažila, mě udělaly silnějším a zároveň empatičtějším člověkem.

Navštivte také naše další stránky
Začínáš se svými myšlenkami, myšlenky se potom změní v činy, z činů se stanou návyky a návyky se stanou součástí tvého pravého já.
Richard Bandler – kniha (NLP pro každého)
Domluvit osobní konzultaci