Po,út,čt,pá 7:00-15:30
po 18 hod. dle dohody
+420 603 178 362
info@terapiejihlava.cz

PRACOVAT SÁM NA SOBĚ

O mně

Jsem certifikovaný terapeut metody Moveterapie a Kinesiologie, kterou jsem ve dvouletém studiu absolvovala u uznávaných českých terapeutek PhDr. Vlaďky Fischerové -Katzerové a Dany Čéškové – Lukášové, které terapeutické umění převzaly pod výcvikem od vyhlášených psycholožek PhDr. Tamary Cenkové a PhDr. Marie Vašutové.

Pod vedením českého hypnoterapeuta PhDr. Jiřího Zíky jsem se ráda účastnila a zdokonalila dovednosti, při ročním kurzu Ericksonovských hypnóz.

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍZajímá mě převážně komunikace a to jak verbální tak neverbální složka, které máme všichni zažité již od ranného dětství. Možná jsme převzali některé vzorce chování od svých rodičů, učitelů či trenérů a postupem času zjišťujeme,že to není ,, to pravé ořechové“ co nám vyhovuje a tudíž hledáme možnosti ke zlepšení nějaké situace či životní cesty.

Je krásné překvapovat sám sebe. Jako lektor-konzultant- terapeut, je mojí povinností rozvíjet i hledat sám sebe, což mě naplňuje již 20 let, poté mohu pomoci hledat vaše cesty a cíle.

A věřte, že všichni jsme tak individuální a specifičtí, že každý z vás se posouvá v osobním rozvoji sám. Terapeut jen dopomáhá s vašimi společnými silami vyhledat to nejvhodnější pro vás.:)

Dlouho jsem přemýšlela o tom co vše o sobě napsat, aby jste mě co nejvíce poznali a rozhodli se, zda jsem ta vhodná osoba pro vás, se kterou chcete otevřít i ty citlivé komnaty a záležitosti vašeho života. Podstatou dobré spolupráce je, že musíme být tak zvaně na ,,stejné vlně.“ Poté nás může čekat zajímavá spolupráce.

Shledávám v profesi terapeuta, důležitost v propojení těla i mysli jak na fyzio-psycho-neurologické úrovni.
Na všech těchto rovinách se snažím klientům vysvětlit příčiny jejich stavu a aby oni sami porozuměli vlastnímu tělu a svépomocí si uměli ulevit.

V rámci sportovní aktivity, jsem se potkávala a spolupracovala se zajímavý trenéry, učiteli, lékaři, fyzioterapeuty i psychoterapeuty, kteří mě celý život vzdělávali a předávali své dosavadní zkušenosti. Na těchto poznatcích a mnoho dalších, pracuji s vámi klienty pro lepší ucelenost vašeho fyzického i psychického vědomí.

Děkuji mnohokrát za možnost poznat a komunikovat s těmito osobami, kteří mě utvářeli a ukazovali různé směry možností a přístupů k životu a k osobě samotné.

Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D. – lékař- fyzioterapeut – metoda DNS
Doc. MUDr. Aleš Podškubka PhD.
MUDr. Judita Hofhanzlová – homeopatie
MUDr. Miroslava Plchová- specialista sportovního lékařství - homeopatie
PhDr. Vladislava Fischerová-psycholog- speciální pedagogika
Dana Čéšková- Lukášová- terapeut – kinesiologie- moveterapie
PhDr. Tamara Kopecká- psycholožka
PhDr. Helena Suková – psycholog- tenisová hráčka- kouč
PhDr. Jiří Zíka – psycholog- hypnoterapeut
PhDr. Renata Ráchelová- psycholog- hypnoterapeut
Andrea Smékalová- Čínská medicína – lektor jógy
Rostislav Osička- kondiční trenér boxu
Mgr. Zdena Málková- atletika –plavání - trenér - kouč
Rudolf Černý – atletika – trenér – kouč
Miroslava Bendlová- tenisový trenér -kouč
Melanii Molitorovou- Hingisovou- tenisový trenér -kouč
Martin Fassati - tenisový trenér- kouč
Luděk Štěpánek- tenisový trenér -kouč
Jan Vodička - tenisový trenér -kouč

Velké díky všem zmiňovaným a celému pracovnímu týmu v rehabilitačnímu centru Kladruby, kde jsem strávila nějaký čas jako pacient. Věřím, že zrovna poznatky fyziologické, psychologické i neurologické, které jsme tu zažívali všichni pacienti z nás udělali silnějšími a zároveň empatičtějšími lidmi.

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Váš dotaz:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Navštivte také naše další stránky
Začínáš se svými myšlenkami, myšlenky se potom změní v činy, z činů se stanou návyky a návyky se stanou součástí tvého pravého já.
Richard Bandler – kniha (NLP pro každého)
Domluvit osobní konzultaci